Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0400FA18A0400001E
0400FA18A0400001E
0400FA18A0400001E Johanson Technology Inc.
0400FA18A0400.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CER FILTER 400MHZ FM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz Cut Off
Insertion Loss: 20dB
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 350 MHz
auf Bestellung 2359 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0400FA18A0400001E Johanson Technology Inc.
Description: CER FILTER 400MHZ FM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 400MHz Cut Off, Insertion Loss: 20dB, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Obsolete, Bandwidth: 350 MHz.
Weitere Produktangebote 0400FA18A0400001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0400FA18A0400001E 0400FA18A0400001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 0400FA18A0400.pdf Description: CER FILTER 400MHZ FM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: FM
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 400MHz Cut Off
Insertion Loss: 20dB
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 350 MHz