Produkte > NMB > 04015SS-24N-AT-00
04015SS-24N-AT-00
04015SS-24N-AT-00 NMB
04015SS-24N-AT-00.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 40x40x15mm, 24VDC, 7.4CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach
auf Bestellung 239 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04015SS-24N-AT-00 NMB
Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 8300 RPM, Air Flow: 7.4 CFM (0.207m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.051 lb (23.13 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.2 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04015SS-24N-AT-00 04015SS-24N-AT-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 04015SS_data_sheet.pdf Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 8300 RPM
Air Flow: 7.4 CFM (0.207m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.051 lb (23.13 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.2 W
auf Bestellung 1817 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
04015SS-24N-AT-00 04015SS-24N-AT-00 Hersteller : MinebeaMitsumi 04015ss-24n-at-00.pdf DC Fan Axial Sleeve Bearing 24V 10V to 25.2V 7.4CFM 32dB 40 X 40 X 15mm
auf Bestellung 275 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
04015SS-24N-AT-00 04015SS-24N-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 04015SS_data_sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 40x40x15mm, 24VDC, 7.4CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach
auf Bestellung 117 Stücke:
04015SS-24N-AT-00 04015SS-24N-AT-00 Hersteller : NMB TECHNOLOGIES 2165843.pdf Description: NMB TECHNOLOGIES - 04015SS-24N-AT-00 - AXIAL FAN, 40MM, 24VDC, 7.42CFM, 32DB
tariffCode: 84145925
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Luftstrom - CFM: 7.42cu.ft/min
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Nenndrehzahl: 8300rpm
auf Bestellung 336 Stücke: