04020VA-12Q-CA-00
04020VA-12Q-CA-00 NMB Technologies Corporation
04020VA-12Q-CA-00.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11000 RPM
Air Flow: 12.4 CFM (0.347m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.088 lb (39.92 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.56 W
auf Bestellung 221 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04020VA-12Q-CA-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11000 RPM, Air Flow: 12.4 CFM (0.347m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.088 lb (39.92 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.570 in H2O (142.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.56 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04020VA-12Q-CA-00 04020VA-12Q-CA-00 Hersteller : NMB NMB_2151161.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 40x40x20mm, 12VDC, 12.4CFM, Rib Mount, Ball, Lead Wires, IP69K
auf Bestellung 972 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
04020VA-12Q-CA-00 04020VA-12Q-CA-00 Hersteller : NMB Technologies 04020va-12q-ca-00.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.2V 12.36CFM 42dB 40 X 40 X 20mm
auf Bestellung 195 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
04020VA-12Q-CA-00 04020VA-12Q-CA-00 Hersteller : NMB Technologies NMB_2151161-3238844.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 40x40x20mm, 12VDC, 12.4CFM, Rib Mount, Ball, Lead Wires, IP69K
auf Bestellung 1603 Stücke:
04020VA-12Q-CA-00 04020VA-12Q-CA-00 Hersteller : NMB TECHNOLOGIES 04020VA-12Q-CA-00.pdf Description: NMB TECHNOLOGIES - 04020VA-12Q-CA-00 - AXIAL FAN, 40MM, 12VDC, 12.36CFM, 42DB
tariffCode: 84145925
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Luftstrom - CFM: 12.36cu.ft/min
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Nenndrehzahl: 11000rpm
auf Bestellung 9 Stücke:
04020VA-12Q-CA-00
Produktcode: 149082
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
04020VA-12Q-CA-00.pdf Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Produkt ist nicht verfügbar
04020VA-12Q-CA-00 04020VA-12Q-CA-00 Hersteller : MinebeaMitsumi 04020va-12q-ca-00.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 9V to 13.2V 12.36CFM 42dB 40 X 40 X 20mm
Produkt ist nicht verfügbar
04020VA-12Q-CA-00 Hersteller : NMB 04020VA-12Q-CA-00.pdf Вентилятор FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт