Produkte > MINEBEAMITSUMI > 04020VA-24P-AT-00
04020VA-24P-AT-00
04020VA-24P-AT-00 MinebeaMitsumi
04020va-24p-at-00.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 14V to 26.4V 11.3CFM 37dB 40 X 40 X 20mm
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04020VA-24P-AT-00 MinebeaMitsumi
Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9500 RPM, Air Flow: 11.3 CFM (0.316m³/min), Width: 20.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 37.0dB, Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.4 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04020VA-24P-AT-00 04020VA-24P-AT-00 Hersteller : NMB 04020VA data sheet.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 40x40x20mm, 24VDC, 11.3CFM, Rib Mount, 3 Wire, Tachometer
auf Bestellung 269 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
04020VA-24P-AT-00 04020VA-24P-AT-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 04020VA%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9500 RPM
Air Flow: 11.3 CFM (0.316m³/min)
Width: 20.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 37.0dB
Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.4 W