Produkte > KYOCERA AVX > 04021J0R4ZBSTR
04021J0R4ZBSTR
04021J0R4ZBSTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 0.4PF 100V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 0.4 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04021J0R4ZBSTR KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 0.4PF 100V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.01pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Capacitance: 0.4 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04021J0R4ZBSTR 04021J0R4ZBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 0.4PF 100V 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.01pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 0.4 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 868 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
04021J0R4ZBSTR 04021J0R4ZBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.4pF .01pFT Th inFilm 0402
auf Bestellung 6969 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
04021J0R4ZBSTR 04021J0R4ZBSTR Hersteller : AVX Accu_P-777012.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.4pF .01pFT ThinFilm 0402
auf Bestellung 2887 Stücke:
04021J0R4ZBSTR 04021J0R4ZBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 0.4pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0402 125°C T/R Automotive AEC-Q200