04021J1R1ABSTR\500 KYOCERA AVX
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 1.1PF 100V 0402
Tolerance: ±0.05pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.1 pF
Voltage - Rated: 100 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04021J1R1ABSTR\500 KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 1.1PF 100V 0402, Tolerance: ±0.05pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.1 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote 04021J1R1ABSTR\500
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
04021J1R1ABSTR500 | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
Cap Silicon 1.1pF 100V 0±30ppm/°C 0.05pF SMD 0402 125°C T/R |
auf Bestellung 61 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
04021J1R1ABSTR\500 | Hersteller : KYOCERA AVX |
Description: CAP THIN FILM 1.1PF 100V 0402Tolerance: ±0.05pF Features: RF, High Q, Low Loss Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0402 (1005 Metric) Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm) Part Status: Active Capacitance: 1.1 pF Voltage - Rated: 100 V |
auf Bestellung 1000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
04021J1R1ABSTR500 | Hersteller : AVX |
Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.11pF .05pFTol ThinFilm 0402 |
auf Bestellung 1394 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |