Produkte > KYOCERA AVX > 04021J1R5PBSTR
04021J1R5PBSTR
04021J1R5PBSTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 1.5PF 100V 0402
Tolerance: ±0.02pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 1.5 pF
Voltage - Rated: 100 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04021J1R5PBSTR KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 1.5PF 100V 0402, Tolerance: ±0.02pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Capacitance: 1.5 pF, Voltage - Rated: 100 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04021J1R5PBSTR 04021J1R5PBSTR Hersteller : Kyocera AVX Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 1.5pF .02pFTol ThinFilm 0402
auf Bestellung 7031 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
04021J1R5PBSTR 04021J1R5PBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 1.5PF 100V 0402
Tolerance: ±0.02pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 1.5 pF
Voltage - Rated: 100 V
Mindestbestellmenge: 13
04021J1R5PBSTR 04021J1R5PBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 1.5pF 100V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 0402 125°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 14 Stücke:
auf Bestellung 164 Stücke: