Produkte > KNOWLES SYFER > 040220500472JXTFM2
040220500472JXTFM2
040220500472JXTFM2 Knowles Syfer
X7R-Low-Loss
Hersteller: Knowles Syfer
Description: NON MAG MLCC 4700PF
Tolerance: ±5%
Features: Non-Magnetic, Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R (2R1)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive, General Purpose
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Thickness (Max): 0.025" (0.64mm)
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 040220500472JXTFM2 Knowles Syfer
Description: NON MAG MLCC 4700PF, Tolerance: ±5%, Features: Non-Magnetic, Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R (2R1), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, General Purpose, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Thickness (Max): 0.025" (0.64mm), Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 19980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
040220500472JXTFM2 040220500472JXTFM2 Hersteller : Knowles Syfer X7R-Low-Loss Description: NON MAG MLCC 4700PF
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Capacitance: 4700 pF