Produkte > KNOWLES SYFER > 040230500102JXT
040230500102JXT
040230500102JXT Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Non-Magnetic, Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 040230500102JXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Non-Magnetic, Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.01mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 9531 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
040230500102JXT 040230500102JXT Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF