04023C152KAT2A KYOCERA AVX Components
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04023C152KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1500PF 25V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04023C152KAT2A | Hersteller : KYOCERA AVX |
auf Bestellung 90000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: CAP CER 1500PF 25V X7R 0402Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±10% Voltage - Rated: 25V Package / Case: 0402 (1005 Metric) Temperature Coefficient: X7R Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.022" (0.56mm) Part Status: Active Capacitance: 1500 pF |
auf Bestellung 108039 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05AR71E152KH NEW GLOBAL PN 25V 1500pF A 581-KGM05AR71E152KH |
04023C152KAT2A | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
Cap Ceramic 0.0015uF 25V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R |
04023C152KAT2A | Hersteller : AVX |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1500pF X7R 0402 10% |
| 04023C152KAT2A- | Hersteller : AVX | 07+; |