Produkte > KYOCERA AVX > 04023C331KAT2A
04023C331KAT2A
04023C331KAT2A KYOCERA AVX
X7RDielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 330PF 25V X7R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
auf Bestellung 540000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04023C331KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 330PF 25V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04023C331KAT2A 04023C331KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 330pF 25V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 2061 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1219
Mindestbestellmenge: 398
04023C331KAT2A 04023C331KAT2A Hersteller : Kyocera AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05AR71E331KH NEW GLOBAL PN 25V 330pF A 581-KGM05AR71E331KH
Mindestbestellmenge: 7
04023C331KAT2A 04023C331KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 330PF 25V X7R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
Mindestbestellmenge: 40