Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 04023C332JAT2A
04023C332JAT2A
04023C332JAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0033uF 25V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 28535 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3237
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04023C332JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 3300PF 25V X7R 0402, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04023C332JAT2A 04023C332JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 3300PF 25V X7R 0402
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
04023C332JAT2A 04023C332JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 25V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
Mindestbestellmenge: 705
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
Mindestbestellmenge: 32
04023C332JAT2A 04023C332JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05AR71E332JH NEW GLOBAL PN 25V 3300pF A 581-KGM05AR71E332JH
Mindestbestellmenge: 4
04023C332JAT2A 04023C332JAT2A Hersteller : AVX X7RDielectric-777024.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3300pF X7R 0402 5%