Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 04025A150KAT2A
04025A150KAT2A
04025A150KAT2A KYOCERA AVX Components
c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 15pF 50V C0G 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 29655 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18519
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04025A150KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 15PF 50V NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04025A150KAT2A 04025A150KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 15pF 50V C0G 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 240000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14706
04025A150KAT2A 04025A150KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 15PF 50V NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Mindestbestellmenge: 100
04025A150KAT2A 04025A150KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05ACG1H150KH NEW GLOBAL PN 50V 15pF C A 581-KGM05ACG1H150KH
Mindestbestellmenge: 15