Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 04025C470KAT2A
04025C470KAT2A
04025C470KAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 47pF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 5854 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3449
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04025C470KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 47PF 50V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 47 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04025C470KAT2A 04025C470KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 47PF 50V X7R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 47 pF
Mindestbestellmenge: 40
04025C470KAT2A 04025C470KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric-2943470.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 47pF X7R 0402 10 %
Mindestbestellmenge: 7
04025C470KAT2A 04025C470KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 47pF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
Mindestbestellmenge: 399
Produkt ist nicht verfügbar