Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 04025U140GAT2A
04025U140GAT2A
04025U140GAT2A KYOCERA AVX Components
useries.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 14pF 50V C0G 2% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 7992 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5953
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04025U140GAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 14PF 50V NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 14 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04025U140GAT2A 04025U140GAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components useries.pdf Cap Ceramic 14pF 50V C0G 2% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 7992 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5953
04025U140GAT2A 04025U140GAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 14PF 50V NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 14 pF
04025U140GAT2A 04025U140GAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 14pF C0G 0402 2%
Mindestbestellmenge: 12
Tolerance: ±2%
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 14 pF
Mindestbestellmenge: 72