Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 04026D106MAT2A
04026D106MAT2A
04026D106MAT2A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R
auf Bestellung 20000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04026D106MAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04026D106MAT2A 04026D106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 5953000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
04026D106MAT2A 04026D106MAT2A Hersteller : Kyocera AVX cx5r-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05CR50J106MH NEW GLOBAL PN 6.3V 10uF A 581-KGM05CR50J106MH
Mindestbestellmenge: 8
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Mindestbestellmenge: 48
04026D106MAT2A 04026D106MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R
auf Bestellung 91 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar