Produkte > KYOCERA AVX > 04026D224MAT2A
04026D224MAT2A
04026D224MAT2A KYOCERA AVX
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 540000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04026D224MAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04026D224MAT2A 04026D224MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 0.22uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R
auf Bestellung 2676 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2591
Mindestbestellmenge: 785
04026D224MAT2A 04026D224MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM05AR50J224MH NEW GLOBAL PN 6.3V .22uF A 581-KGM05AR50J224MH
Mindestbestellmenge: 11
04026D224MAT2A 04026D224MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r.pdf Description: CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Mindestbestellmenge: 67