04028DA-12T-A6N-E
04028DA-12T-A6N-E NMB Technologies Corporation
04028DA-12T-A6N-E%20data%20sheet.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: 40X40X28MM, 12VDC, 34,500 RPM, 3
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 34500 RPM
Air Flow: 34.6 CFM (0.969m³/min)
Width: 28.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cULus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 69.5dB(A)
Static Pressure: 7.600 in H2O (1893.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
auf Bestellung 93 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 04028DA-12T-A6N-E NMB Technologies Corporation
Description: 40X40X28MM, 12VDC, 34,500 RPM, 3, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 34500 RPM, Air Flow: 34.6 CFM (0.969m³/min), Width: 28.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cULus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 69.5dB(A), Static Pressure: 7.600 in H2O (1893.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 30 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
04028DA-12T-A6-NE 04028DA-12T-A6-NE Hersteller : NMB Technologies NMB_12_16_2022_04028DA_12T_A6_NE_final1_2-3238722.pdf DC Fans DC Axial Fan, 40x40x28mm, 12VDC
auf Bestellung 188 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
04028DA-12T-A6-NE Hersteller : NMB Technologies 04028da-12t-a6n-e20data20sheet.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 10.8V to 12.6V 34.6CFM 69.5dB 40 X 40 X 28mm PWM/Tachometer Carton
auf Bestellung 188 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 194 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3