Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0402YJ100GBSTR
0402YJ100GBSTR
0402YJ100GBSTR KYOCERA AVX Components
accup.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Silicon 10pF 16V 0±30ppm/°C 2% SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 1220 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 645
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0402YJ100GBSTR KYOCERA AVX Components
Description: CAP THIN FILM 10PF 16V 0402, Tolerance: ±2%, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Capacitance: 10 pF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0402YJ100GBSTR 0402YJ100GBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 10pF 16V 0±30ppm/°C 2% SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 9405 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 467
Mindestbestellmenge: 467
Mindestbestellmenge: 5000
0402YJ100GBSTR 0402YJ100GBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 10PF 16V 0402
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 5000
Mindestbestellmenge: 287
Tolerance: ±2%
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 10 pF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 12
0402YJ100GBSTR 0402YJ100GBSTR Hersteller : Kyocera AVX Accu-P.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 16V 10pF 2%Tol ThinF ilm 0402
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar