0412CDMCDS-3R3MC
0412CDMCDS-3R3MC Sumida America Components Inc.
0412CDMCCDS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 115MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 115mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0412CDMCDS-3R3MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 115MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 115mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Weitere Produktangebote 0412CDMCDS-3R3MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0412CDMCDS-3R3MC 0412CDMCDS-3R3MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0412CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 115MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 115mOhm
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A