0420CDMCCDS-1R0MC
0420CDMCCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
0420CDMCCDS1.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 6.5A 27 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
auf Bestellung 78000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0420CDMCCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 6.5A 27 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0420CDMCCDS-1R0MC 0420CDMCCDS-1R0MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0420CDMCCDS1.pdf Description: FIXED IND 1UH 6.5A 27 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
auf Bestellung 78419 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
0420CDMCCDS-1R0MC 0420CDMCCDS-1R0MC Hersteller : Sumida 0420CDMCCDS1-786071.pdf Power Inductors - SMD 1uH 20% 27mOhms Metal Composite
Mindestbestellmenge: 3
0420CDMCCDS-1R0MC 0420CDMCCDS-1R0MC Hersteller : Sumida Corporation 0420cdmccds.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 6.5A 0.027Ohm DCR T/R