0420CDMCDS-1R0MC
0420CDMCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
0420CDMC_DS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 5.5A 17 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1816 (4540 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 17mOhm
Current - Saturation (Isat): 6.8A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0420CDMCDS-1R0MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 5.5A 17 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1816 (4540 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 17mOhm, Current - Saturation (Isat): 6.8A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 5.5 A.
Weitere Produktangebote 0420CDMCDS-1R0MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0420CDMCDS-1R0MC 0420CDMCDS-1R0MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0420CDMC_DS.pdf Description: FIXED IND 1UH 5.5A 17 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 17mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 5.5 A