Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 0433AT62A0020001U
0433AT62A0020001U
0433AT62A0020001U Johanson Technology Inc.
0433AT62A0020.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 423MHz ~ 443MHz
Gain: -4dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Return Loss: -8.5dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 433MHz
Power - Max: 2 W
auf Bestellung 19500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0433AT62A0020001U Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 423MHz ~ 443MHz, Gain: -4dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.047" (1.20mm), Return Loss: -8.5dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 433MHz, Power - Max: 2 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0433AT62A0020001U 0433AT62A0020001U Hersteller : Johanson Technology Inc. 0433AT62A0020.pdf Description: RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Gain: -4dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.047" (1.20mm)
Return Loss: -8.5dB
Power - Max: 2 W