Produkte > LITTELFUSE > 0498100.MXT
0498100.MXT
0498100.MXT Littelfuse
midi-32v-bolt-down-series-data-sheet?assetguid=B55E8034-180D-40F6-A0A7-BEBC2D4A94F5
Hersteller: Littelfuse
Automotive Fuses 32 VDC 100A MIDI TRANSP HOU
auf Bestellung 559 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0498100.MXT Littelfuse
Description: FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Auto Link, Color: Blue, Size / Dimension: 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Response Time: Slow Blow, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 100 A, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 51300.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0498100.MXT 0498100.MXT Hersteller : Littelfuse Inc. midi-32v-bolt-down-series-data-sheet?assetguid=B55E8034-180D-40F6-A0A7-BEBC2D4A94F5 Description: FUSE AUTO 100A 32VDC AUTO LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Auto Link
Color: Blue
Size / Dimension: 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Fuse Type: Automotive
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Response Time: Slow Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 100 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 51300.0
auf Bestellung 6928 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
0498100.MXT Hersteller : MTA MIDIVAL-MTA.pdf Плавкий запобіжник, Udc, В = 32, Розм = 40, Iспр. = 100, Тексп, °C = -40...+125,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: 41x2x8mm Од. вим: шт