Produkte > KNOWLES NOVACAP > 0504B103K101NT
0504B103K101NT Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0504
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0504 (1210 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.044" (1.12mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0504B103K101NT Knowles Novacap
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0504, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0504 (1210 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.050" L x 0.040" W (1.27mm x 1.02mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.044" (1.12mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Weitere Produktangebote 0504B103K101NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0504B103K101NT Hersteller : Knowles Novacap X7R.aspx Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0504
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
0504B103K101NT 0504B103K101NT Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01uF 100V 10%