Produkte > KNOWLES SYFER > 050521500471FQTAF9LM
050521500471FQTAF9LM
050521500471FQTAF9LM Knowles Syfer
SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0505 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 150 - 150V; 0471 - 470pF ; F +/-1% ; High Q; AF9LM - SM Marked Standard Chip
auf Bestellung 2485 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 050521500471FQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 0505 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 470 pF.
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 470 pF
auf Bestellung 2087 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
050521500471FQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology High-Power-RF 050521500471FQTAF9LM
Mindestbestellmenge: 2500
Mindestbestellmenge: 2500
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 150V
Capacitance: 470 pF