Produkte > KNOWLES SYFER > 05052500P700BQTAF9LM
05052500P700BQTAF9LM
05052500P700BQTAF9LM Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 0505 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 0.7 pF
auf Bestellung 2450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05052500P700BQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 0505 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 0.7 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05052500P700BQTAF9LM Hersteller : Syfer Technology High-Power-RF 05052500P700BQTAF9LM
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Mindestbestellmenge: 2500
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Capacitance: 0.7 pF
Produkt ist nicht verfügbar
05052500P700BQTAF9LM 05052500P700BQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71-3044515.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0505 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 500 - 500V; P700 - 0.7pF; B +/-0.1pF; High Q; AF9LM - SM Marked Standard Chip