Produkte > KNOWLES SYFER > 05052500P900HQTAF9LM
05052500P900HQTAF9LM
05052500P900HQTAF9LM Knowles Syfer
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 0.9 pF
auf Bestellung 2480 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05052500P900HQTAF9LM Knowles Syfer
Description: 0505 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 0.9 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05052500P900HQTAF9LM 05052500P900HQTAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0505 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 500 - 500V; P900 - 0.9pF; H +/-0.05pF; High Q; AF9LM - SM Marked Standard Chip
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Voltage - Rated: 500V
Capacitance: 0.9 pF