Produkte > AVX > 05083C102KAT2A
05083C102KAT2A
05083C102KAT2A AVX
licc-776614.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1000pF X7R 0508 10% Tol
auf Bestellung 518 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05083C102KAT2A AVX
Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote 05083C102KAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05083C102KAT2A 05083C102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 10% Wide Terminal SMD 0508 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
05083C102KAT2A 05083C102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Capacitance: 1000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
05083C102KAT2A 05083C102KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC-3165279.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1000pF X7R 0508 10% Tol