Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 05083E104ZAT2W
05083E104ZAT2W
05083E104ZAT2W KYOCERA AVX Components
licc-ce.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 25V Z5U -20% to 80% Wide Terminal SMD 0508 85°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05083E104ZAT2W KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 05083E104ZAT2W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05083E104ZAT2W Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
05083E104ZAT2W Hersteller : KYOCERA AVX avx_05082020_LICC_Specially_Designed_Z5U-1843707.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .1uF Z5U 0508 .0 1pF Tol