Produkte > KYOCERA AVX > 05085C103MAT2A
05085C103MAT2A
05085C103MAT2A KYOCERA AVX
LICC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .01uF X7R 0508 2 0% Tol
auf Bestellung 4040 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 05085C103MAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0508, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
05085C103MAT2A 05085C103MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0508
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 3127 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
05085C103MAT2A 05085C103MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 20% Wide Terminal SMD 0508 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Produkt ist nicht verfügbar
05085C103MAT2A 05085C103MAT2A Hersteller : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .01uF X7R 0508 20% Tol