Produkte > AVX > 0508ZD105MAT2A
0508ZD105MAT2A
0508ZD105MAT2A AVX
licc-776614.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1uF X5R 0508 20% Tol
auf Bestellung 3750 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0508ZD105MAT2A AVX
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0508, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0508 (1220 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote 0508ZD105MAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0508ZD105MAT2A Hersteller : AVX LICC.pdf
auf Bestellung 11800 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
0508ZD105MAT2A 0508ZD105MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 1uF 10V X5R 20% Wide Terminal SMD 0508 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
0508ZD105MAT2A 0508ZD105MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0508
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
0508ZD105MAT2A 0508ZD105MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1uF X5R 0508 20% Tol A 581-0508ZD105MAT4A