0520CDMCDS-150MC
0520CDMCDS-150MC Sumida America Components Inc.
0520CDMC_DS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1.7A 185 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 185mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0520CDMCDS-150MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1.7A 185 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 185mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Weitere Produktangebote 0520CDMCDS-150MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0520CDMCDS-150MC 0520CDMCDS-150MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0520CDMC_DS.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.7A 185 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 185mOhm
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A