0530CDMCCDS-2R2MC
0530CDMCCDS-2R2MC Sumida America Components Inc.
0530CDMCCDS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 5.8A 29 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 29mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 9A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A
auf Bestellung 94000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0530CDMCCDS-2R2MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 5.8A 29 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 29mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 9A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 5.8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0530CDMCCDS-2R2MC 0530CDMCCDS-2R2MC Hersteller : Sumida 0530CDMCCDS.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 29mOhms Metal Composite
auf Bestellung 5299 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
0530CDMCCDS-2R2MC 0530CDMCCDS-2R2MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 0530CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 5.8A 29 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 5.8 A