Produkte > NMB > 06020SS-24N-AT-00
06020SS-24N-AT-00
06020SS-24N-AT-00 NMB
06020SS data sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 60x60x20mm, 24VDC, 20.5CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06020SS-24N-AT-00 NMB
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4400 RPM, Air Flow: 20.5 CFM (0.574m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.124 lb (56.25 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.5dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Power (Watts): 1.68 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06020SS-24N-AT-00 06020SS-24N-AT-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 06020SS%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4400 RPM
Air Flow: 20.5 CFM (0.574m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.124 lb (56.25 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.5dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Power (Watts): 1.68 W
auf Bestellung 156 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
06020SS-24N-AT-00 06020SS-24N-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 06020SS_data_sheet-3476597.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 60x60x20mm, 24VDC, 20.5CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach
auf Bestellung 122 Stücke:
06020SS-24N-AT-00 06020SS-24N-AT-00 Hersteller : NMB TECHNOLOGIES 2688485.pdf Description: NMB TECHNOLOGIES - 06020SS-24N-AT-00 - AXIAL FAN, 60MM, 24VDC, 20.48CFM, 30.5DB