Produkte > MINEBEAMITSUMI > 06020VA-24Q-CA-S0
06020VA-24Q-CA-S0
06020VA-24Q-CA-S0 MinebeaMitsumi
06020va-24q-cas-0.pdf
Hersteller: MinebeaMitsumi
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 10V to 26.4V 24.6CFM 42dB 60 X 60 X 20mm
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06020VA-24Q-CA-S0 MinebeaMitsumi
Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6900 RPM, Air Flow: 24.7 CFM (0.692m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.176 lb (79.83 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa), Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote 06020VA-24Q-CA-S0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06020VA-24Q-CA-S0 06020VA-24Q-CA-S0 Hersteller : MinebeaMitsumi 06020va-24q-cas-0.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 10V to 26.4V 24.6CFM 42dB 60 X 60 X 20mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
06020VA-24Q-CAS-0 06020VA-24Q-CAS-0 Hersteller : NMB Technologies Corporation 06020VA_IP69K.pdf Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6900 RPM
Air Flow: 24.7 CFM (0.692m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.176 lb (79.83 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Power (Watts): 3.6 W
06020VA-24Q-CAS-0 06020VA-24Q-CAS-0 Hersteller : NMB Technologies 06020VA_IP69K.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 60x60x20mm, 24VDC, 24.6CFM, Rib Mount, Ball, Lead Wires, IP69K