Produkte > NMB > 06025DE-24R-CU-02
06025DE-24R-CU-02
06025DE-24R-CU-02 NMB
06025DE_24R_CU_02_data_sheet-3237216.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans Tubeaxial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 45.6CFM, 1.16"H2O, Tach/PWM, IP68
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06025DE-24R-CU-02 NMB
Description: 60X60X25MM, 24VDC, 11,000 RPM, 4, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11000 RPM, Air Flow: 45.6 CFM (1.28m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, VDE, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 1.160 in H2O (288.9 Pa), Power (Watts): 8.6 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06025DE-24R-CU-02 06025DE-24R-CU-02 Hersteller : NMB Technologies Corporation 06025DE-24R-CU-02%20data%20sheet.pdf Description: 60X60X25MM, 24VDC, 11,000 RPM, 4
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11000 RPM
Air Flow: 45.6 CFM (1.28m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, VDE
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 1.160 in H2O (288.9 Pa)
Power (Watts): 8.6 W
auf Bestellung 221 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
06025DE-24R-CU-02 06025DE-24R-CU-02 Hersteller : NMB Technologies 06025DE_24R_CU_02_data_sheet-3237216.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, 45.6CFM, 1.16"H2O, Tach/PWM, IP68