Produkte > NMB > 06025SE-12R-FT-DW
06025SE-12R-FT-DW
06025SE-12R-FT-DW NMB
NMB_4-11-2022_06025SE data sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 30CFM, 2.76W, 38.5dBA, 6000RPM, 101Pa, IP55
auf Bestellung 278 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06025SE-12R-FT-DW NMB
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cULus, VDE, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.5dB(A), Static Pressure: 0.405 in H2O (100.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.76 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06025SE-12R-FT-DW 06025SE-12R-FT-DW Hersteller : NMB Technologies Corporation 06025SE%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cULus, VDE
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.5dB(A)
Static Pressure: 0.405 in H2O (100.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.76 W
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
06025SE12RFTDW 06025SE12RFTDW Hersteller : NMB Technologies 06025se20data20sheet.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 12V 7V to 13.2V 30CFM 38.5dB 60 X 60 X 25mm
auf Bestellung 144 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 144 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
06025SE-12R-FT-DW 06025SE-12R-FT-DW Hersteller : NMB Technologies NMB_4_11_2022_06025SE_data_sheet-3238889.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 60x60x25mm, 12VDC, 30CFM, 2.76W, 38.5dBA, 6000RPM, 101Pa, IP55