Produkte > NMB > 06025VE-24Q-CT-00
06025VE-24Q-CT-00
06025VE-24Q-CT-00 NMB
NMB_Technologies__Minebea__06025VE24QCT00_Rev_A_da-3238796.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans Tubeaxial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, Stainless Steel Ball, 3 Wire, IP68/IP69K
auf Bestellung 99 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06025VE-24Q-CT-00 NMB
Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 9200 RPM, Air Flow: 39.2 CFM (1.10m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cULus, VDE, Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.0dB(A), Static Pressure: 0.980 in H2O (244.0 Pa), Power (Watts): 6.48 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06025VE-24Q-CT-00 06025VE-24Q-CT-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 06025VE%20data%20sheet.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 9200 RPM
Air Flow: 39.2 CFM (1.10m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cULus, VDE
Ingress Protection: IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 54.0dB(A)
Static Pressure: 0.980 in H2O (244.0 Pa)
Power (Watts): 6.48 W
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
06025VE-24Q-CT-00 06025VE-24Q-CT-00 Hersteller : NMB Technologies NMB_Technologies__Minebea__06025VE24QCT00_Rev_A_da-3238796.pdf DC Fans Tubeaxial Fan, 60x60x25mm, 24VDC, Stainless Steel Ball, 3 Wire, IP68/IP69K