Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06031A100J4T2A
06031A100J4T2A
06031A100J4T2A KYOCERA AVX Components
automlcc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 100V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 9697 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4066
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06031A100J4T2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06031A100J4T2A 06031A100J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Description: CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4000
06031A100J4T2A 06031A100J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcc.pdf Cap Ceramic 10pF 100V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R Automotive AEC-Q200
06031A100J4T2A 06031A100J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcc.pdf Cap Ceramic 10pF 100V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Mindestbestellmenge: 831
06031A100J4T2A 06031A100J4T2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC-2952695.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 10pF C0G 0603 5% Tol
Mindestbestellmenge: 13
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Mindestbestellmenge: 72
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar