Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06031A430FAT2A
06031A430FAT2A
06031A430FAT2A KYOCERA AVX Components
14c0gnp0-dielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 43pF 100V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 5142 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1296
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06031A430FAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 43PF 100V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 43 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06031A430FAT2A 06031A430FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-Dielectric.pdf Description: CAP CER 43PF 100V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 43 pF
auf Bestellung 20000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4000
06031A430FAT2A 06031A430FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 14c0gnp0-dielectric.pdf Cap Ceramic 43pF 100V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R
Mindestbestellmenge: 810
Mindestbestellmenge: 810
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 43 pF
Mindestbestellmenge: 28
Produkt ist nicht verfügbar
06031A430FAT2A 06031A430FAT2A Hersteller : AVX / Kyocera KEM_C1007_X8R_ULTRA_150C_SMD-1102703.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 43pF 0603 X8R 5%