Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06031A8R0B4T2A
06031A8R0B4T2A
06031A8R0B4T2A KYOCERA AVX Components
avxcd00445-13.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 8pF 100V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 8692 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4310
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06031A8R0B4T2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 8PF 100V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 8 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06031A8R0B4T2A 06031A8R0B4T2A Hersteller : KYOCERA AVX 0201ZD224KAT2A - 1812VC105KAT2A Datasheet.pdf Description: CAP CER 8PF 100V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8 pF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
06031A8R0B4T2A 06031A8R0B4T2A Hersteller : KYOCERA AVX 0201ZD224KAT2A - 1812VC105KAT2A Datasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 8pF C0G 0603 0. 1pF AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 8 pF
Mindestbestellmenge: 59
06031A8R0B4T2A 06031A8R0B4T2A Hersteller : KYOCERA AVX Components avxcd00445-13.pdf Cap Ceramic 8pF 100V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Automotive AEC-Q200 T/R