Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06031C221K4Z2A
06031C221K4Z2A
06031C221K4Z2A KYOCERA AVX Components
flexiterm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 220pF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 FlexiTerm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 28000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6411
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06031C221K4Z2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 220PF 100V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06031C221K4Z2A 06031C221K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX Components flexiterm.pdf Cap Ceramic 220pF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 FlexiTerm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 28000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12000
06031C221K4Z2A 06031C221K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX MLCC_Datasheet.pdf Description: CAP CER 220PF 100V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 220 pF
06031C221K4Z2A 06031C221K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 220pF; 100V; X7R; ±10%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Mindestbestellmenge: 625
Mindestbestellmenge: 893
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 220 pF
Mindestbestellmenge: 100
06031C221K4Z2A 06031C221K4Z2A Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCC-2952695.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 220pF X7R 0603 10% Flex AEC-Q200 A 581-06031C221K4Z4A
Mindestbestellmenge: 15
06031C221K4Z2A 06031C221K4Z2A Hersteller : AVX AutoMLCC-777028.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 220pF X7R 0603 10% Tol
Produkt ist nicht verfügbar