Produkte > AVX CORPORATION > 06031U240JAT2A
06031U240JAT2A
06031U240JAT2A AVX Corporation
AutoU_Series.pdf
Hersteller: AVX Corporation
Description: CAP CER 24PF 100V NP0 0603
auf Bestellung 12 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06031U240JAT2A AVX Corporation
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 24pF; 100V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 24pF, Operating voltage: 100V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm.
Weitere Produktangebote 06031U240JAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06031U240JAT2A 06031U240JAT2A Hersteller : AVX U-Series-894201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 24pF C0G 0603 5% Tol
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 24pF; 100V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0603
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 24pF
Operating voltage: 100V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm