Produkte > KYOCERA AVX > 06031U820GAT2A
06031U820GAT2A
06031U820GAT2A Kyocera AVX
KGQ-Series.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGQ15ACG2A820GT NEW GLOBAL PN 100V 82pF A 581-KGQ15ACG2A820GT
auf Bestellung 1281 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06031U820GAT2A Kyocera AVX
Description: CAP CER 82PF 100V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Capacitance: 82 pF.
Weitere Produktangebote 06031U820GAT2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06031U820GAT2A 06031U820GAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components useries.pdf Cap Ceramic 82pF 100V C0G 2% Pad SMD 0603 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
06031U820GAT2A 06031U820GAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGQ-Series.pdf Description: CAP CER 82PF 100V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Capacitance: 82 pF