Produkte > KNOWLES SYFER > 060322006P80BQTLSM
060322006P80BQTLSM
060322006P80BQTLSM Knowles Syfer
MLCC_Series_Non-Magnetic.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 pF
auf Bestellung 508 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 060322006P80BQTLSM Knowles Syfer
Description: CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 pF.
Weitere Produktangebote 060322006P80BQTLSM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
060322006P80BQTLSM 060322006P80BQTLSM Hersteller : Knowles Syfer MLCC_Series_Non-Magnetic.pdf Description: CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 pF