Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06032U100FAT2A
06032U100FAT2A
06032U100FAT2A KYOCERA AVX Components
u-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 200V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06032U100FAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10PF 200V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06032U100FAT2A 06032U100FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components u-series.pdf Cap Ceramic 10pF 200V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
06032U100FAT2A 06032U100FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGQ15ACG2D100FT NEW GLOBAL PN 200V 10pF A 581-KGQ15ACG2D100FT
Mindestbestellmenge: 6
06032U100FAT2A 06032U100FAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 10PF 200V NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Mindestbestellmenge: 31
06032U100FAT2A 06032U100FAT2A Hersteller : AVX U-Series-894201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 10pF C0G 0603 1% Tol
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 200V
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF