Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06032U100JAT2A
06032U100JAT2A
06032U100JAT2A KYOCERA AVX Components
u-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 200V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 2457 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 790
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06032U100JAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Capacitance: 10 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06032U100JAT2A 06032U100JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components u-series.pdf Cap Ceramic 10pF 200V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 2457 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 790
Mindestbestellmenge: 303
Mindestbestellmenge: 245
06032U100JAT2A 06032U100JAT2A Hersteller : Kyocera AVX KGQ-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGQ15ACG2D100JT NEW GLOBAL PN 200V 10pF A 581-KGQ15ACG2D100JT
Mindestbestellmenge: 3
06032U100JAT2A 06032U100JAT2A Hersteller : KYOCERA AVX KGQ-Series.pdf Description: CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Capacitance: 10 pF
Mindestbestellmenge: 11
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 200V
Capacitance: 10 pF