Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 06032U2R2BAT2A
06032U2R2BAT2A
06032U2R2BAT2A KYOCERA AVX Components
u-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2pF 200V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 06032U2R2BAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2.2PF 200V NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.036" (0.91mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
06032U2R2BAT2A 06032U2R2BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components u-series.pdf Cap Ceramic 2.2pF 200V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
06032U2R2BAT2A 06032U2R2BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U-Series.pdf Description: CAP CER 2.2PF 200V NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.036" (0.91mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 pF
Mindestbestellmenge: 904
Mindestbestellmenge: 391
06032U2R2BAT2A 06032U2R2BAT2A Hersteller : KYOCERA AVX U_Series-2942365.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGQ15ACG2D2R2BT NEW GLOBAL PN 200V 2.2pF A 581-KGQ15ACG2D2R2BT
Mindestbestellmenge: 6
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 pF
Mindestbestellmenge: 32
06032U2R2BAT2A 06032U2R2BAT2A Hersteller : AVX U_Series-894201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 2.2pF C0G 0603 0.1pF