Produkte > KNOWLES SYFER > 060330630103KXT
060330630103KXT
060330630103KXT Knowles Syfer
High-Power-RF
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 63V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 63V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 060330630103KXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 10000PF 63V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 63V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
060330630103KXT 060330630103KXT Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 63V 0.01uF X7R 0603 5percent
auf Bestellung 3516 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
060330630103KXT 060330630103KXT Hersteller : Knowles Syfer High-Power-RF Description: CAP CER 10000PF 63V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 63V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF